Vánoce

Informace

Výhodná koupě

Naši partneři

Nasledujte nás na Facebooku

Nafukovací balón fóliový Sněhulák 85cm

Nafukovací balón fóliový Sněhulák 85cm Zvětšit obrázek

Fóliový nafukovací balón na Vaši party

  • balení obsahuje 1 balón ve tvaru sněhuláka
  • velikost 85cm
  • balón je vhodný pro plnění vzduchem i heliem
  • vyrobeno z lesklé fólie
  • doba létání až 10 dní, lze opakovaně dofukovat

Více detailů

11901516

na dotaz

O toto zboží se strhla hotová mela a momentálně je bohužel zcela vyprodáno. Chcete-li být informováni o termínu jeho naskladnění, napište nám přes Zákaznický servis.

55,00 Kč

Podrobný popis

Stylová party a balónky patří neodmyslitelně k sobě! Tento balón je vyroben z lesklé fólie, je vhodný pro plnění vzduchem i heliem a dá se opakovaně dofukovat. Krásný oboustranný potisk zaručeně potěší každého oslavence i jeho hosty. Balón je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat ústy, použijte brčko nebo dutou slámku. Při naplnění heliem vydrží fóliové balónky létat až 10 dní v závislosti na jejich velikosti a okolních podmínkách. V balení na Vás čeká 1 balón ve tvaru sněhuláka Olafa. Velikost balónku je 85cm. Nepostradatelná výzdoba na narozeninovou oslavu ve stylu Ledového království i vánoční party!

Náš tip: Aby se balónek efektně vznášel nad Vašimi hlavami, nafoukněte jej heliem! Helium je bezpečný netoxický plyn, který je lehčí než vzduch, a tak umožňuje balónkům létat. Helium do balónků pro Vás máme zde.

Parametry

Množství v balení 1ks
Velikost 85cm
Materiál fólie