Stuhy

Výhodná koupě

Informace

Sledujte nás na Facebooku

Stuhy 

Na správné party byste se měli pořádně odvázat, o tom žádná. A pokud byste přece jen potřebovali něco sešněrovat, tady najdete ten správný materiál. Vázací stuhy na balonky - aby Vám neuletěly kamsi do nebe. Stuhy na balení dárků - aby si oslavenec pořádně vychutnal chvíli napětí, zatímco se bude dobývat do balíčku umělecky převázaného dárkovu stuhou. Saténové a šifónové stuhy - abyste mohli krásně ozdobit vše, co Vám přijde pod ruku. Ubrousky, skleničky, krabičky na výslužku, narozeninové pozvánky, příbory - to vše a ještě mnohem více můžete efektně odekorovat stuhou s parádní mašlí navrch. Specialitou jsou pak ozdobné stuhy s dekoračním potiskem, které se stanou milým detailem na Vaší stylové party.

Podkategorie

 • Stuhy na balónky

  Balonky plněné vzduchem můžete zavázat jen na uzlík a bude to stačit. Ovšem takové balonky plněné heliem, to je jiná. Tady si se samotným uzlíkem nevystačíte. Heliové balonky je potřeba navázat na provázek, jinak si to namíří přímou čarou rovnou do oblak. Na vázání balonků jsou nejvhodnější úzké polypropylenové stuhy. Výborně se s nimi pracuje, nekloužou a balonek spolehlivě zajistí tak, aby neunikal. A neuletěl. Balonkový uzel si s těmito stuhami nacvičíte velice snadno. Stuhy ve velkých návinech jsou vyhledávané také při vázání většího počtu balonků - vychází totiž bezkonkurenčně nejlevněji. Na výběr je pestrá paleta odstínů. Stuhy se obvykle ladí do stejného tónu, jako je balonek, ale výjimkou není ani pestrý mix, kdy navážete jednotlivé barvy zcela nahodile, dle své momentální nálady.

 • Stuhy a rozety na dárky

  Vybrat ten správný dárek, který překvapí a potěší zároveň je zodpovědný úkol. A podcenit byste neměli ani jeho originální zabalení. Ať už dárek zabalíte do papíru nebo krabičky, určitě budete potřebovat něco, čím balíček svážete a ozdobíte zároveň. Naše dárkové stuhy se toho s radostí zhostí. Dáte přednost jenobarevnému provedení, stylovému potisku nebo extra metalickému lesku? Dárkové stuhy jsou v dostatečně velkých návinech, takže s nimi pohodlně zavážete i opravdu velké krabice. Všechny stuhy se dají snadno natočit nůžkami, čímž vzniknou krásné, slavnostní kudrlinky.

 • Stuhy saténové

  Satén je tkanina s vysokým leskem, evokuje luxus a okázalost. Saténové stuhy si zamilujete pro jejich všestranné použití. Vyrábí se v různých šířkách, přičemž každá se může hodit na jiný druh dekorace.

  Úzké saténové stuhy jsou ideální na drobné mašličky, s oblibou se přidávají k myrtě nebo mohou být součástí výzdoby svatebního auta. Širší stuhy vypadají krásně, pokud jimi svážete ubrousky, krabičky na výslužku nebo svatební dort. A ty nejširší nejlépe vyniknou na větší ploše - ozdobte třeba opěrku židle barevnou saténovou mašlí! Saténové stuhy využijete také na vázání řezaných květin, do vánočních i velikonočních aranží.

  Náš tip: Zavěste na barevné saténové stuhy do různých výšek lampiony, pom poms koule a papírové rozety! Tyto prostorové dekorace zkrášlí každou party s lehkostí sobě vlastní.