Helium na balónky

Výhodná koupě

Informace

Sledujte nás na Facebooku

Helium na balónky - na 30 balónků

Heliová lahev pro domácí použití

  • cena za 1 lahev o obsahu 250l
  • obsahuje 100% čisté helium
  • ideální na nafukování latexových i fóliových balonků
  • 250l stlačeného helia vystačí na nafouknutí 30 latexových balonků o velikosti 22,5cm
  • rozměry lahve 24,5 x 43 x 25cm, hmotnost 3,2kg
  • skvělé na mluvení šmoulím hlasem

Více detailů

170030

zboží je skladem

890,00 Kč

Podrobný popis

Létající héliové balónky na své party určitě musíte mít! Nejen proto, že balónky vznášející se ve vzduchu vypadají krásně, ale helium je také známo pro svou schopnost měnit lidský hlas na šmolulí skřehotání, čímž bezesporu pobavíte sebe i své hosty. S praktickým jednorázovým balením helia nafouknete balónky snadno a rychle. Helium je vhodné pro latexové balónky, fóliové balónky i létající ryby Air Swimmers. Balení obsahuje 1 lahev o obsahu 250l, což vystačí na nafouknutí 30 latexových balonků o velikosti 22,5cm nebo napuštění létající ryby Air Swimmers s jejim dofukováním po dobu přibližně 3-6 měsíců.

Heliová lahev je nevratná, avšak balení je 100% recyklovatelné a můžete jej odevzdat v rámci komunálního odpadu v jakémkoliv sběrném dvoře. Tato heliová bomba neobsahuje žádné jiné plyny, celý obsah je nehořlavý a zdraví neškodný. Součástí lahve je ventil s gumovou plnící tryskou, takže není potřeba žádné další příslušenství. Balónky nejsou součástí balení.

Náš tip: Balónky doporučujeme nafukovat těsně před akcí. Doba letání může být různá - v závislosti na okolním prostředí a typu balónku. Obecně můžeme říci, že klasické latexové balónky naplněné héliem vydrží létat 6-12 hodin, fóliové balónky 5-14 dní a balónové bubliny Qualatex až 1 měsíc.

Parametry

Velikost 24,5 x 43 x 25cm
Množství v balení 1ks