Lampiony

Výhodná koupě

Informace

Sledujte nás na Facebooku

Lampiony 

Papírové lampiony mohou mít mnoho tváří. A nejméně s jednou jejich podobou se určitě setkáte na každé oslavě, narozeninách či svatbě. Dekorační závěsné lampiony přes den Vaši party nádherně ozdobí svými pestrými barvami. Po setmění se pak promění v zářící koule v jejichž svitu se Vám bude chtít slavit celou noc! Jestliže zrovna nemáte po ruce žádný háček, kam lampiony zavěsit, vyberte si ty samostojné - kam je postavíte, tam budou dělat parádu. Samostatnou kategoriíí jsou létající a plovoucí lampiony přání. Jejich úkolem naopak není zdobně setrvávat na jednom místě, nýbrž dopravit Vaše tajná přání do patřičných destinací. A teď něco pro fajnšmekry - už jste viděli naši novinku - roztomilé mini dekorační lampionky? Když je s nápadem dle vlastní fantazie dozdobíte, zaručeně sklidí obdivné pohledy všech přítomných!

Podkategorie

 • Dekorační mini lampiony

  Rádi děláte věci jinak, než je zvykem? Pak se Vám určitě bude zamlouvat nápad s dekoračními mini lampionky. Nejsou určeny primárně k osvětlení - na to tady máme větší odborníky, ale používají se jako dekorace na stůl.

  A že jim to na slavnostní tabuli parádně sekne! Papírové mini lampionky si můžete dle vlastní fantazie dozdobit dekoračními peříčky, květinami nebo dřevěnými kolíčky. Kolíček svírající cedulku s nápisem "Dobrou chuť!" Vaše hosty určitě potěší. Roztomilou ozdobou jsou ale i samy o sobě bez dodatečného zkrášlování.

  Náš tip: Dekorační mini lampionky skvěle poslouží také jako netradiční jmenovka na stůl. Kartičku se jménem na něj můžete připevnit kolíčkem nebo napište jména hostů speciálním reliéfním inkoustem přímo na lampion.

 • Létající lampiony přání

  Létající lampiony přání jsou již od dob starého čínského impéria považovány za prostředek, sloužící ke komunikaci s bohy. A i dnes se s oblibou vypouští na oslavách všeho druhu. Narozeniny, svatby, výročí, příchod nového roku a narození děťátka - při všech těchto příležitostech píšeme svá tajná přání na létající lampion

  a s důvěrou, že se vesmír postará o jejich vyplnění, je posíláme k nebesům. Někdy se jim také říká lampiony štěstí - možná proto, že lidé věří, že odnesou všechny jejich problémy a starosti pryč. Ať už se s tímto názorem ztotožňujete či ne, v každém případě jsou létající lampiony přání efektní podívanou a jejich vypouštění se stane vítanou zábavou na každé party!

 • Plovoucí lampiony přání

  Plovoucí lampiony přání u nás ještě nemají takovou tradici, jako jejich létající kolegové, přesto se začínají těšít čím dál větší oblibě. Zvláště za větrného počasí, kdy vypouštění létajících lampionů není možné, oceníte jejich krásu a jednoduché použití. Plovoucí lampiony štěstí mají tvar lotosového květu a jsou vyrobeny z rýžového papíru. Po rozvinutí napište na jednotlivé lístky svá přání nebo je do lampionu jen pošeptejte a se zapálenou svíčkou uvnitř pošlete zářící lotosový květ po vodní hladině. Pokud se Vaše oslava odehrává kdekoliv u vody, plovoucí lampiony štěstí byste určitě měli zahrnout do nákupního seznamu. Při vypouštění si užijete spoustu legrace a jako bonus máte ještě máte vyhlídku na splněné přání!

 • Samostojné lampiony

  Nějaký ten svícen má doma asi každý. Rádi byste však něco neotřelého? Buďte originální a rozmístěte na Vaši oslavu tyto papírové samostojné lampiony. Pytlíčky jsou vyrobeny ze speciálního papíru s povrchovou úpravou proti žáru, takže do nich můžete umístit klasickou čajovou svíčku nebo větší svíčku ve skle. Vhodné jsou také LED svíčky na baterie. Toto kouzelné osvětlení využijete na zahradní oslavě, svatební after party nebo při romantické večeři ve dvou. Postavte dekorační lampiony jednoduše na slavnostní stůl nebo jimi olemujte cestičku k centru dění a vyčkejte do západu slunce - pak se naplno rozzáří v celé své kráse. Světlo linoucí se skrz barevný papír nebo dekorační vyřezávané obrazce, navodí neopakovatelnou čarovnou atmosféru.

 • Závěsné lampiony

  Dekorační závěsné lampiony už dávno nejsou jen výsadou lampionových průvodů. Těší se velké oblibě také jako party dekorace a vůbec nemusíte čekat, až se setmí - svými krásnými barvami a motivy rozzáří Vaši oslavu i bez svíčky uvnitř. Kulaté lampiony vypadají šik, když vyberete několik barev a velikostí a spojíte je pod sebe.

  Na stropě budou dobře držet na samolepících plastových háčcích. Lampionové party girlandy jsou připraveny k okamžitému horizontálnímu zavěšení z bodu A do bodu B. Jestliže je připravovaná oslava určena pro děti, oceníte také bezpečné LED svíčky, se kterými nehrozí, že by lampion svítil více, než byste si přáli.

  Náš tip: Pokud s našimi party lampiony vyrazíte na lampionový průvod, nezapoměňte si pořídit dřevěný či plastový držák na lampion!