Balónky nafukovací

Výhodná koupě

Informace

Sledujte nás na Facebooku

Balónky nafukovací 

Nafukovací balónky

Nafukovací balónky se vyznačují jedinečnou schopností. Dokáží proměnit všední prostor v pestrobarevné jeviště, na kterém se může směle odehrát oslava narozenin, dětská party nebo svatba. Balónky máme už od dětství spojené se zábavou a oslavami, tak si pojďte udělat radost. Barevné latexové balónky vytvoří skvělou kulisu pro slavnostní řádění, fóliové nafukovací balónky s obrázky pohádkových postaviček potěší naše nejmenší a velká balónková čísla zase využijete při oslavě nějakého pěkného kulatého jubilea. Prostřednictvím balónku ve tvaru srdce můžete také vyjádřit svou lásku. Balónky nafouknete vzduchem vlastními silami nebo vemte na pomoc pumpičku či elektrický kompresor. Létající balónky pak zajistí helium do balónků, se kterým balónky nafouknete snadno a rychle přímo u vás doma.

Podkategorie

 • Balónky latex barevné

  Je libo balónky na oslavu? Nafukovací latexové balónky jsou základem každé narozeninové párty, příjemným zpestřením svateb a vítanou dekorací večírků i plesů. Vybírat můžete ze dvou základních variant - pastelové balónky o veliklosti 26cm nebo metalické balónky s perlovým leskem o velikosti 30cm. Pastelové i metalické balónky nabízíme v pestré paletě barev, ze které si určitě vyberete ten správný odstín přesně ladící s Vaší oslavou. Balónky italské značky Gemar patří k nejlepším na světovém trhu, jsou zdravotně nezávadné, vyrobené z přírodního kaučuku, šetrné vůči životnímu prostředí a 100% biologicky rozložitelné. Tak jakpak s nimi naložíte? Vyberete si létající variantu a naplníte balónky heliem? Pak je můžete v různých výškách navázat na dekorační těžítko a vytvořit tak efektní balónkový buket jako od profesionála. Nebo byste balónky raději nafoukli vzduchem? Žádný problém, latexové balónky jsou totiž vhodné také pro nafukování ústy, pumpičkou i kompresorem.

 • Balónky latex s potiskem

  "Běžné latexové balónky", mohl by někdo říct. Kdepak, tyhle mají totiž něco navíc. Unikátní potisk! Ať se rozhodnete pořádat narozeninovou oslavu ve stylu pravěkých dinosaurů, sličných princezen nebo třeba noblesní VIP party, mezi balónky s potiskem si vždy vyberete to pravé. Tématické latexové balónky změní obyčejnou balónkovou výzdobu v jedinečnou a unikátní, určenou přímo pro konkrétní příležitost. Tyto balónky snadno nafouknete ústy nebo pumpičkou, ale pokud byste je raději viděli poletovat v prostoru, neostýchejte se použít helium! Balónky s potiskem Happy Birthday přinesou vítané oživení na každou narozeninovou oslavu, potisk pavoučka se bude vyjímat na strašidelné haloween party a nápis Happy New Year! zase zazáří na silvestrovském mejdanu. Možností použití latexových balónků s potiskem je spousta. Ve všech případech ale platí známé přísloví, že "Za málo peněz hodně muziky." Tedy... vlastně hodně balónků!

 • Balónky fóliové dětské

  Při přípravách dětské oslavy vsaďte na jistotu a zařaďte mezi plánované dekorace také fóliové balónky! Ty jsou pro děti velmi atraktivní, vždyť kdo by nechtěl mít na oslavě narozenin vznášející se pirátský koráb, veselého dinosaura, případně růžového poníka? Při použití helia navíc fóliové balónky vynikají dlouhou dobou létání, takže budou zdobit dětský pokojíček ještě několik dní po skončení oslavy. Tyto balónky jsou vybaveny speciálním samouzaviratelným ventilem a můžete je snadno nafouknout také vzduchem - stačí použít klasické brčko.

 • Balónky fóliové stylové
 • Balónky fóliové čísla

  V soutěži o krále balónkové výzdoby by fóliové nafukovací balónky čísla byly jasným favoritem. Vyrobeny jsou z mylaru (pokovená polyesterová fólie), který jim propůjčuje skvělé mechanické vlastnosti jako např.odolnost, nepropustnost a vícenásobnou použitelnost. Navíc je každý fóliový balónek číslice vybaven dvěma vychytávkami: samouzavíratelným ventilem a poutky pro uvázání stuhy. Chcete-li plně využít jejich "whau-efekt", naplňte je heliem a nechte létat v prostoru. S ukotvením na požadovaném místě Vám pomohou vázací stuhy na balónky. Naplněné heliem budou fóliové balónky létat minimálně 14 dní, navíc je lze díky samouzavíratelnému ventilu opakovaně dofukovat. Fóliové balónky čísla lze samozřejmě naplnit i vzduchem např.pomocí pumpičky na balónky. Řekněte sami, může taková pecka chybět na Vaší párty?

 • Balónky fóliové písmena
 • Balónky s čísly

  Jednoduché tvarem, nepřekonatelné efektem. To jsou balónky s čísly. V této kategorii najdete jak klasické latexové balónky, tak i balónky z lesklé fólie, které se vyznačují delší životností a určitě oceníte také možnost opakovaného nafouknutí. Králem mezi balónky s čísly jsou pak bubliny značky Qualatex - ty jsou vyrobeny ze speciální microfolie a při nafouknutí heliem vydrží létat až 4 týdny! Stačí jen vybrat to správné číslo a nejvhodnější tématický potisk. Pro nafouknutí balónků lze použít helium i vzduch. Především při nafouknutí heliem sklízí balónky s čísly na dětských oslavách pravidelně úspěch. A jelikož není nic krásnějšího než úsměv na dětské tváři, při přípravě balónkové výzdoby na dětskou párty je volba jasná - létající heliové balónky. To však balonky s čísly nevylučuje z narozeninové výzdoby pro dospělé oslavence. Decentní balónková bublina s dvojciferným číslem jistě potěší i při výročí svatby či kulatých narozeninách.

 • Balónky chodící
 • Balónky narozeninové

  "Hodně štěěěstííí zdraaavííí, hodně štěěěstííí zdraaavííí..." zní sborovým hlasem na každé oslavě narozenin. Než ale se slovy tohoto slavného nápěvu pozvedneme číše, čeká nás spousta příprav. Třeba s balónkovou výzdobou narozeninové oslavy. A právě tehdy přichází čas fóliových narozeninových balónků. Vyrobeny jsou z odolné polyesterové fólie, lze je plnit heliem i vzduchem a to díky samouzavíratelnému ventilu dokonce opakovaně. Výběr je široký od klasických kulatých narozeninových balónků po trefné 3D tvary jako šampus nebo půllitr. Ať už ale zvolíte jakýkoliv motiv, rozhodně narozeninovým nafukovacím balónkem navodíte tu správnou slavnostní náladu.

 • Balóny obří Jumbo
 • Balónky tvarovací

  Tvarovací nebo také modelovací balónky jsou určeny především pro výrobu nejrůznějších zvířátek, postaviček či květin. A určitě nevadí, že nejste zrovna klaun nebo profesionální balónkový dekoratér - na internetu najdete spoustu návodů a videí, jak s balónky pracovat. A kdybyste náhodou neměli k internetu právě přístup, hada zvládne úplně každý :-) Modelování z balónků je skvělou atrakcí na dětskou oslavu. Když si osvojíte výrobu základních jednoduchých tvarů, jako třeba květina, meč nebo pejsek, děti Vás budou milovat. Starší oslavenci si mohou modelování z balónků vyzkoušet sami a užít si tak spoustu zábavy. Tvarovací balónky si můžete pořídit jak jednotlivě, tak i ve zvýhodněném balení po 100 kusech. K nafouknutí těchto balónků doporučujeme použít speciální pumpičku se zúženou koncovkou, se kterou to půjde jako po másle. Všechny naše tvarovací balónky jsou z dílny italského výrobce Gemar.

 • Balónky hvězdy
 • Balónky srdce
 • Příslušenství, nafukování