Dekorace a výzdoba

Informace

Sledujte nás na Facebooku

Dekorace a výzdoba 

Slavnostní výzdoba se skládá ze spousty drobných maličkostí, které samy o sobě možná nevypadají nijak speciálně, ale když je nakombinujete dohromady, vytvoří spolu nádherně vypadající celek. Jsou to právě tyto malé, nápadité detaily, díky kterým bude Vaše oslava jedinečná. Začít můžete s dekorací stolu. Ten krásně ozdobí nejrůznější konfety, svíčky, dekorační písmena a kamínky. Pohrejte si také s prostorem okolo. Rozvěste grilandy, narozeninové bannery i papírové serpentýny. Nebo raději trendy PomPom koule? Zde vyberete všechny potřebné party dekorace a doplňky, kterými doladíte slavnostní atmosféru každé události. Můžete klidně ladit i nahlas - frkačky a trumpetky jsou Vám plně k dispozici.

Podkategorie

 • Dekorační čísla a písmena

  Prostorové nápisy jsou v poslední době velice módní záležitostí. Jednotlivá dřevěná písmena Vám umožní sestavit iniciály nevěsty a ženicha, jméno oslavence nebo jakékoliv sdělení, které chcete předat ostatním. V nabídce máme také již hotové nápisy v efektním glitrovém provedení. Ty vyniknou nejlépe ve společnosti dalších dekorací a doplňků z podobně laděných tématických sad. Dřevěná dekorační písmena a nápisy však nejsou to jediné, co jsme pro Vás v této kategorii připravili. Na oslavu kulatých narozenin nebo výročí rozhodně sáhněte po třpytivých glitrových číslech. A tak trošku se blýskněte. Zkrášlit s nimi můžete slavnostní tabuli nebo rovnou narozeninový dort.

 • Dekorační kamínky a...

  Pokud byste rádi něčím ozdobili slavnostní stůl a papírové konfety Vám přijdou příliš fádní, pak si prohlédněte tyto diamantové krystalky. Skvěle se hodí na svatby a další podobné příležitosti, kde je žádoucí, aby výsledný efekt působil elegantně a noblesně. Váš stůl mohou diamantové krystalky zdobit v mnoha barvách, tvarech a velikostech. Jejich použití je velice rozmanité. Jste kreativní? Drobné diamantové konfetky s rovnou plochou jsou ideálním materiálem pro tvorbu nápisů - například na originální jmenovky pro hosty. Jednotlivé kamínky jednoduše připevníte na papír lepidlem nebo tavnou pistolí. Diamantové krystalky využijete také jako dekoraci do skleněných misek a nejrůznějších průhledných nádob. Přidáním vody a plovoucí svíčky nebo živého květu vytvoříte hotové mistrovské dílo! A nebo tento poklad prostě jen ležérně naaranžujte přímo na stůl.

 • Dekorační kolíčky

  Věšet na dřevěné kolíčky prádlo? Nuda. Nebudete věřit vlastním očím, jaké nádherné dekorace mohou z obyčejných dřevěných kolíčků vzniknout. Dobře, některé jsme možná trošku tvarově a barevně vylepšili, takže přišly o část své obyčejnosti, ale to nic nemění na faktu, že z nich vytvoříte originální party dekorace. Věšet na ně ponožky by bylo vyloženě mrhání jejich potenciálem. Dřevěné dekorační kolíčky poslouží jako držáček na jmenovky nebo slavnostní menu, ozdobíte s nimi ubrousky, skleničky a maxi kolíček si dokonce poradí i s udržením květinové aranže. Nabízíme dekorační kolíčky v různých barvách, tvarech i velikostech. Který bude mít tu čest a připojí se k Vaší oslavě?

 • Dekorační peříčka

  Chtěli byste si na svou party vyrobit nějakou hezkou dekoraci z peříček? Nebojte se, nemusíte se vydávat do zoo a oškubat cizokrajného papouška ani hledat padlého anděla. Tady najdete ta nejkrásnější dekorační peříčka, která by Vám kdejaký ptáček mohl závidět. Vyberte si barvu, tvar i strukturu přesně podle toho, na co máte v plánu peříčka použít. Barevná pírka můžete zakomponovat do aranžmá na skleničku, ubrousek či krabičku na výslužku, zkrášlit jimi slavnostní stůl i dozdobit prostorové dekorace. Děti je určitě ocení jako skvělý materiál pro výrobu indiánské čelenky.

  Náš tip: Na delší dekorační peříčka s hladkým povrchem klidně napište jména hostů speciálním 3D inkoustem. Získáte tak originální stylové jmenovky!

 • Frkačky a trumpety

  Každá správná oslava by měla být slyšet. Jen si to představte. Oslavenci se právě nese obří šlehačkový narozeninový dort, pochopitelně s třešničkou nahoře, hosté vytvořili špalír, hází do vzduchu barevné konfety a...ticho. Nikde se neozývají žádné trumpety, píšťaly ani rachot frkaček. Nebylo by to smutné? Trocha toho rámusu na party neodmyslitelně patří a naše barevné frkačky a trumpetky Vám poslouží jako perfektní nástroj. Jejich hravý design bude navíc plnit také dekorační funkci. Ať už je pověsíte do girlandy nebo umístíte na slavnostní stůl mezi papírové konfety a ostatní dekorace. Tedy, nechť se každý chopí své frkačky či trumpety, nadechne se z plných plic a pojďme udělat pořádný randál! Ať všichni slyší, že dnes máte důvod k oslavě.

 • Girlandy a nápisy

  Dekorační girlandy a bannery jsou skvělými pomocníky, se kterými Vás bude slavnostní výzdoba bavit. Barevné papírové girlandy jsou oblíbeným kouskem pro narozeninovou výzdobu, zahradní slavnost i svatební party. Použít je můžete všude tam, kde najdete dva záchytné body, na které pověsíte jejich konce. Barevné dekorační girlandy nádherně ozdobí zahradní altán, taneční parket nebo Váš obývák. Jsou vhodné pro použití doma i venku, některé jsou vyrobeny z jemného plastu, takže je nezaskočí ani nepřízeň počasí. Ozdobné girlandy, dekorační lampiony a barevné papírové pom poms koule koule tvoří nejoblíbenější trio mezi závěsnými prostorovými dekoracemi. Nebojte se je nakombinovat všechny dohromady. Experimentujte s barvami i tvary, výsledek bude pokaždé jiný a pokaždé perfektní!

 • Knihy hostů

  Knihy hostů již nevídáme pouze na svatbách, ale pomalu se stávají nedílnou součástí také narozeninových party a dalších slavnostních příležitostí. Kniha hostů je ideálním místem, kde se Vaši hosté mohou kreativně projevit a vlastnoručně napsat přání, básničku, krátkou povídku nebo namalovat obrázek. Knihu pak můžete doplnit také o fotografie pořízené na oslavě, takže poslouží zároveň jako fotoalbum. Pokud nejste přímo oslavenec a party pro někoho pořádáte, pak pro něj ve spolupráci s rodinou nebo přáteli vytvořte překvapení v podobě vzpomínkové knihy! Na listy můžete nalepit fotografie, novinové výstřižky, staré dopisy a podobné pamětihodnosti. Vše pak obohaťte o vlastní osobité popisky a texty. Vytvoříte tak jedinečnou koláž, nad kterou se určitě všichni pobavíte a vzpomínková kniha bude zároveň originálním dárkem!

 • Konfety na stůl

  Co jsou to ty konfety vlastně zač? Odborný slovník říká, že konfety jsou pestrobarevné papírky rozhazované při oslavách. V zásadě s tímto tvrzením souhlasíme, naše konfety jsou však mnohem rozmanitější. Těch tvarů a barev! Nebudete vědět, které si vybrat dřív. Ozdobíte stůl malými notičkami nebo romantickými srdíčky? Vedle tradičních papírových konfet nabízíme také dekorační konfety z netkané textilie a mini plastové konfetky, které jsou odolnější a přežijí i několik bujarých oslav za sebou. A co se týká toho rozhazování - tak tady žádná omezení neplatí. Rozhazovat můžete směle plnými hrstmi a vůbec nezáleží na tom, jestli konfety přistanou na narozeninový stůl, taneční parket, svatební tabuli nebo přímo na oslavence.

  Náš tip: Jako konfety na stůl se dají použít také dekorační diamantové krystalky.

 • Krabice na přání

  Tyto stylové papírové krabice s sebou určitě vezměte na svatbu, narozeninovou oslavu i firemní večírek. Poslouží jako místo, kam mohou hosté vhazovat svá přání, takže je budete mít hezky pohromadě, lze je využít také jako losovací osudí pří různých party hrách a pokud se na akci chystáte vybírat peníze - na jakýkoliv bohulibý účel - tyto boxy jsou pro sbírání bankovek a mincí jako stvořené. Papírové krabice na peníze a přání jsou vyrobeny z pevného kartonu ve velice líbivých designech - v jednobarevném provedení i s potisky.

  Náš tip: Krabice na peníze a přání můžete originálně dozdobit dle stylu akce a Vaší fantazie. Jako dekorace poslouží stuhy, peříčka nebo diamantové krystalky. Do takto naparáděného boxu se příspěvky jen pohrnou!

 • Okvětní lístky růží

  Dekorační okvětní lístky růží potěší každou romantickou duši. Vydlážděte jimi cestu k oltáři nebo je naaranžujte jako něžnou dekoraci na slavnostní tabuli. Okvětní plátky růží se také často používají na svatbách místo rýže. Zasypat novomanžele růžovým deštěm pro štěstí? Skvělý nápad! Výhodou je, že narozdíl od rýžových zrnek nezanechávají lístky růže skvrny na oblečení a díky svým větším proporcím je nebudete muset složitě lovit z výstřihu. Okvětní lístky růží se nám vybarvily do několika krásných pastelových tónů. Pro dokonalý výsledek namixujte několik odstínů dohromady, vytvoříte tak módní ombré efekt. Oproti živým květům si textilní lístky zachovávají svou barvu a tvar a nevadí jim ani voda. Takže co proměnit Vaši koupelnu v luxusní lázně a připravit romantickou koupel pro dva? Přidáním pár kapek růžového oleje pak omámíte doslova všechny smysly.

 • Papírové party kloboučky
 • Perly na vlasci

  Perly na vlasci jsou velice variabilní dekorací. Budou něžnou ozdobou každé svatby, narozeninové oslavy a party. Mohou se elegantně vinout středem slavnostní tabule, obtočit se okolo svíčky nebo s nimi efektně svážete papírový ubrousek. Dají se použít jako přízdoba k balení dárků a jsou oblíbenou součástí slavnostních aranží. Vyzkoušejte připevnit pár perliček třeba na stopku skleničky - hosté tak hned poznají, který pohárek je určen ke slavnostnímu přípitku. Dekorační perličky můžete také vplést do vlasů nebo svatební kytice. Tihle drobečkové nadělají velkou parádu a Vy to budete mít skoro bez práce - stačí pár střihů nůžkami, pár uzlíků a výsledek Vás nadchne. Teď už jen zbývá se rozhodnout, s jakým odstínem z naší pestré palety se zapletete.

 • Pozvánky na oslavu

  Nejlepší způsob jak zařídit, aby se hosté dozvěděli o Vaší party je: poslat jim pozvánku! Možná Vás napadne, že stačí SMSka nebo email, ale vzápětí tyhle myšlenky rychle zaženete do kouta. To proto, že chcete být styloví a klasická papírová pozvánka na oslavu, navíc sladěná s celkovým pojetím party, ta stylová rozhodně je. A jestliže Vás zrovna neposedla múza nebo nemáte čas vyrábět papírové pozvánky ručně, pak Vás srdečně zveme do této kategorie. Zde najdete již hotové narozeninové pozvánky, pozvánky na rozlučku se svobodou i univerzální kousky na stylovou party. Pozvánky jsou připraveny k použití včetně barveně sladěných obálek.

  Náš tip: Text na papírové pozvánky napište klidně vlastní rukou, bude to osobité a šik. Vyzkoušet můžete třeba některý z našich reliéfních inkoustů!

 • Pom Poms

  Kdyby byla soutěž o nejlepší prostorovou závěsnou dekoraci, papírové pom poms koule by rozhodně útočily na přední příčky. Slavnostní výzdoba to není jen krásně prostřená tabule, svou pozornost bychom měli věnovat také celkové úpravě místa, kde se oslava odehrává. Střapaté pom poms koule z hedvábného papíru svými barvami spolehlivě rozzáří každou narozeninovou party, zahradní mejdan a svatební veselí. Nejlepšího výsledku docílíte, když namixujete dvě nebo tři barvy dohromady a zavěsíte tyto dekorace do různých výšek. Papírové pom poms koule se s oblibou kombinují s lampiony a dekoračními rozetami. V této sestavě je často vídáme houpat se nad populárními candy bary, neboli sladkými buffety. Ozdobit s nimi ale můžete jakýkoliv prostor a jestliže nemáte zrovna k dispozici místo k zavěšení, budou vypadat skvěle třeba přivázané k opěrce na židli!

 • Samolepící dekorace

  Samolepící dekorace budete mít rádi pro jejich snadné a rychlé použití. Nejsou potřeba žádné tavné pistole ani sekundová lepidla. Vše je připraveno pro okamžitou přeměnu všedních předmětů na parádní stylové kousky. Papírové samolepky ozdobí narozeninové pozvánky, svatební oznámení a poslouží i jako originální pečeť na obálku. Plastické samolepící kamínky a perličky zase zkrášlí nádobí, příbory, jmenovky a krabičky na výslužku. Dobře drží na většině povrchů a až oslava skončí, lehce je zase odlepíte. Jsou ideální také pro tvoření nápisů. Chcete vyznat partnerovi lásku? Vzkaz "Miluji Tě" z třpytivých kamínků nalepených na lednici to řekne za Vás.

  Náš tip: Vyrobte si vlastnoručně rozlišovač na skleničky! Připevněte barevné samolepící kamínky na skleničky do různých formací a každý z hostů si už z dálky pozná tu svou.

 • Serpentýny

  Pestrobarevné točené papírky jsou stálicí mezi slavnostními dekoracemi. Jednouduchý, efektní a levný způsob, jak vnést na každou party trochu barev a hodně radosti. Vzpomínáte, jak jste jako malí po sobě s kamarády házeli papírová kolečka a byli jste celí paf z toho, jak se ve vzduchu rozmotala? Pořiďte si na svou oslavu pár roliček papírových serpentýn a užijte si tuto kratochvíli znova! Pro děti máme dekorační papírové serpentýny v pestrých barvách, na dospěláckou party pak můžete sáhnout po třpytivých holografických kouscích. Papírové serpentýny ozdobí slavnostní stůl i prostor okolo. Náš tip: Pořádáte party na zahradě? Nastrojte stromy a keře, ať se cítí taky trochu slavnostně. Papírové proužky jsou dostatečně dlouhé, takže se budou dobře uklízet.

 • Svíčky a svícny

  Dekorativní svícny s plápolající svíčkou uvnitř krásně ozdobí svatební tabuli, narozeninový stůl i všelijaká zákoutí, která rázem získají útulný a romantický nádech. Teplé světlo svíčky navodí příjemnou, uklidňující atmosféru. Sáhnete po skleněném svícnu, bambusové louči nebo voňavé aroma lampě? Pokud byste si náhodou s výběrem nevěděli rady, hodíme vám záchranný kruh!

 • Závěsné dekorace

  Na slavnostní výzdobu už máte k zavěšení připravené dekorační lampiony, girlandy, pom poms koule i serpentýny, ale pořád se Vám zdá, že ještě něco chybí? Rádi byste něco extra? Tak to jste zabrousili do té správné kategorie. Tady na Vás čekají originální závěsné a prostorové dekorace, se kterými Vaši party parádně doladíte. Ozdoby z peříček, vyřezávané papírové rozety, tématicky laděné spirálové závěsné dekorace i pěkně hustě utkaná dekorační pavučina - to pro případ, že byste dostali chuť ze svého obydlí udělat strašidelný dům. Pro příznivce tanečních rytmů tady máme luxusní skleněnou disco kouli. A pro ostatní máme kouli papírovou.

  Velice dekorativní záležitost v mnoha krásných barvách. Už jste se rozhodli, které závěsné dekorace se budou pohupovat nad hlavami Vašich hostů?

 • Závěsy třásňové